Flyer Uproc2 2.10 2021

Vanaf 3599

inclusief btw
Wissen

Levertijd op aanvraag
Voor informatie over de voorraad en levertijd kunt u contact met ons opnemen.
Levertijd op aanvraag
Voor informatie over de voorraad en levertijd kunt u contact met ons opnemen.

Onze specialist staat voor u klaar!

Onze pluspunten:

  • Persoonlijk advies op maat
  • Thuisbezorgservice
    in overleg mogelijk
  • Scherpe prijzen
  • Gratis rijklaar maken
  • Kosteloze eerste inspectie

Vraag direct een gratis proefrit aan!

proefrit aanvragen

Wieldiameter

29"

Frame

Hardtail

Framemaat

S, M, L, XL

Kleur

Mercury Red /Red Brown Gloss, Solid Grey/ Marble Grey Matt

Veersysteem

SR Suntour XMC34 Coil, 120mm, 15×110 mm Boost

Motor

Panasonic GX Ultimate

Ondersteuningsniveau

4 ondersteuningsniveaus (inclusief auto mode)

Trapondersteuning

tot 25km/h

Loopondersteuning

Loopondersteuning tot 6km/h

Accu

FLYER Smart Integrated Battery SIB-630 (630 Wh / 16.75 Ah / 36 V)

Display

Flyer D0, 2" color display

Schakelsysteem

Shimano Deore 10-Speed 11-42T

Remsysteem

Shimano MT420, 203/180mm

Stuurpen

Ahead voorbouw

Zadel

Selle Royal Vivo

Zadelpen

ongeveerd

Wielset

Rodi Ready 30

Banden

Maxxis Rekon Exo TR 29 x 2.40

Pedalen

VP Nylon Industrielager

Koplamp

geen

Standaard

geen

Diefstalbeveiliging

Abus accuslot

Lader

FLYER Charger 4A for SIB/STB

Downloads

Prijs en Specificatielijst Flyer Uproc2 (Duits)Download

Geometrie Uproc2

SMLXL
Körpergrösse in cm155-165165-175175-185185-195
ASitzrohrlänge400440480520
BOberrohrlänge588607635668
CSteuerrohrlänge110120130140
DKettenstrebenlänge485485485485
ELenkwinkel67.5°68°68°68°
FSitzrohrwinkel73°73°73°73°
GTretlagerabsenkung58585858
HTretlagerhöhe312312312312
IRadstand1170118312121246
JÜberstandshöhe / Durchstiegshöhe780785795795
KStack633644654663
LReach395410435465
MGesamtlänge1911192419531987

 

E-bikes en s-pedelecs kopen bij Eltener Fahrradprofi

Flyer E-bikes

E-bikes zijn populaire vervoersmiddelen. En dat is niet zonder reden, want met een elektrische fiets kunt u comfortabel fietsen en lichter trappen. Steeds meer mensen ruilen hun gewone fiets in voor een e-bike. Bij Eltener Fahrradprofi kunt u kiezen uit verschillende elektrische fietsen. In ons assortiment vindt u vooral e-bikes van het Zwitserse merk Flyer, Hoogwaardige kwaliteit e-bikes met optimale stabiliteit en duurzaamheid. Luxe en comfort om vele kilometers mee te maken zonder een grote inspanning te hoeven leveren.

Winora e-bikes

De elektrische fietsen van Winora zijn vooral in Duitsland erg populair. Samen met de merken Sinus en Haibike staat Winora bekend om  de betrouwbare e-bikes. Sinus e-bikes zijn zeer degelijk en stabiel. Winona en Haibike vertegenwoordigen de meer sportieve pedelecs. De zeer comfortabele e-bikes liggen prettig op de weg en bieden optimale ondersteuning door middel van een krachtige motor en duurzame accu. Met een elektrische fiets van Winora, Sinus of Haibike zit je dus altijd goed!

Eltener Fahrradprofi

Fietsen is plezier beleven en draagt tegelijkertijd bij aan uw gezondheid. Het doel van Eltener Fahrradprofi is om u dat fietsplezier volledig en veilig te laten ervaren. Daarom geven wij u passend advies vanuit onze kennis van techniek en trends. We kennen de voor- en nadelen van de diverse merken en type (elektrische) fietsen en bekijken, samen met u, welke fiets het beste bij uw wensen past. In onze winkel en werkplaats werken uitsluitend vakmensen met een passie voor tweewielers.

Persoonlijke service

Bij het kopen van een e-bike of sportfiets is persoonlijke service en goede voorlichting van belang. Onze medewerkers werken niet met targets en hebben dus alle tijd en aandacht voor u. Wij leggen daarbij de focus op de behoefte van de bezoeker. Onze klanten zochten onder meer op:

Open chat
Stel hier je vraag...