Flyer Uproc6 8.70 2021

Vanaf 8499

inclusief btw
Wissen

Voor informatie over de voorraad en levertijd kunt u contact met ons opnemen.
Voor informatie over de voorraad en levertijd kunt u contact met ons opnemen.

Onze specialist staat voor u klaar!

Onze pluspunten:

  • Persoonlijk advies op maat
  • Thuisbezorgservice
    in overleg mogelijk
  • Scherpe prijzen
  • Gratis rijklaar maken
  • Kosteloze eerste inspectie

Vraag direct een gratis proefrit aan!

proefrit aanvragen

Wieldiameter

29″ / 27.5″

Frame

Carbon, Full suspension

Framemaat

S, M, L, XL

Kleur

Black / Brown Gold Satin, Lichen Green / Black Satin, Pulse Red / Mars Red Satin

Schokdemper achter

Fox DPX2 Performance, 205 x 65 mm Trunnion

Voorvork

Fox 38 Performance Grip, 170 mm, 15 x 110 mm Boost

Motor

Bosch Performance Line CX

Ondersteuningsniveau

4 ondersteuningsniveaus (incl. e-MTB Modus)

Trapondersteuning

tot 25km/h

Loopondersteuning

Loopondersteuning tot 6km/h

Accu

Bosch PowerTube 625 (625Wh / 17.4 Ah / 36V)

Display

Bosch Purion

Aandrijving

Ketting

Schakelsysteem

Shimano XT M8100, 12 speed, 10-51T

Remsysteem

Shimano XT BR-M8120, 203/203 mm

Zadel

Fizik Alpaca Terra

Zadelpen

FLYER Dropper Post MT171, 100 (S) / 125(M) / 150 (L–XL)mm travel, 31.6mm

Wielset

DT Swiss H 1700 Spline 30

Banden

Front: Maxxis Assegai DD 29 x 2.50 / Rear: Maxxis Minion DHF DD 27.5 x 2.50

Lader

Bosch Fast Charger 6A

Downloads

Prijs en Specificatielijst Flyer Uproc6(Duits)Download

Framegeometrie Uproc6

SMLXL
Hoogte in cm155-165165-175175-185185-195
AFramehoogte395415450485
BBovenbuislengte579608636664
CBalhoofdlengte100100105110
DLengte liggende achtervork445445445445
EStuurhoek63.5°64.5°64.5°64.5°
FZitbuishoek75.7°75.5°75.3°75.2°
GTrapas drop31313131
HTrapashoogte347347347347
IWielbasis1208122312501277
JHoogte Hoofdbuis756753756758
KStack623629633638
LReach420445470495
MTotale lengte1937195219792006

E-bikes en s-pedelecs kopen bij Eltener Fahrradprofi

Flyer E-bikes

E-bikes zijn populaire vervoersmiddelen. En dat is niet zonder reden, want met een elektrische fiets kunt u comfortabel fietsen en lichter trappen. Steeds meer mensen ruilen hun gewone fiets in voor een e-bike. Bij Eltener Fahrradprofi kunt u kiezen uit verschillende elektrische fietsen. In ons assortiment vindt u vooral e-bikes van het Zwitserse merk Flyer, Hoogwaardige kwaliteit e-bikes met optimale stabiliteit en duurzaamheid. Luxe en comfort om vele kilometers mee te maken zonder een grote inspanning te hoeven leveren.

Winora e-bikes

De elektrische fietsen van Winora zijn vooral in Duitsland erg populair. Samen met de merken Sinus en Haibike staat Winora bekend om  de betrouwbare e-bikes. Sinus e-bikes zijn zeer degelijk en stabiel. Winona en Haibike vertegenwoordigen de meer sportieve pedelecs. De zeer comfortabele e-bikes liggen prettig op de weg en bieden optimale ondersteuning door middel van een krachtige motor en duurzame accu. Met een elektrische fiets van Winora, Sinus of Haibike zit je dus altijd goed!

Eltener Fahrradprofi

Fietsen is plezier beleven en draagt tegelijkertijd bij aan uw gezondheid. Het doel van Eltener Fahrradprofi is om u dat fietsplezier volledig en veilig te laten ervaren. Daarom geven wij u passend advies vanuit onze kennis van techniek en trends. We kennen de voor- en nadelen van de diverse merken en type (elektrische) fietsen en bekijken, samen met u, welke fiets het beste bij uw wensen past. In onze winkel en werkplaats werken uitsluitend vakmensen met een passie voor tweewielers.

Persoonlijke service

Bij het kopen van een e-bike of sportfiets is persoonlijke service en goede voorlichting van belang. Onze medewerkers werken niet met targets en hebben dus alle tijd en aandacht voor u. Wij leggen daarbij de focus op de behoefte van de bezoeker. Onze klanten zochten onder meer op:

Open chat
Stel hier je vraag...