Flyer Tandem 7.83 2021

Vanaf 9599

inclusief btw
Wissen
Levertijd op aanvraag
Voor informatie over de voorraad en levertijd kunt u contact met ons opnemen.
Levertijd op aanvraag
Voor informatie over de voorraad en levertijd kunt u contact met ons opnemen.

Onze specialist staat voor u klaar!

Onze pluspunten:

  • Persoonlijk advies op maat
  • Thuisbezorgservice
    in overleg mogelijk
  • Scherpe prijzen
  • Gratis rijklaar maken
  • Kosteloze eerste inspectie

Vraag direct een gratis proefrit aan!

proefrit aanvragen

Wieldiameter

27,5"

Frame

Tandem

Framemaat

M/XS, L/S

Kleur

Silver Dark Cool

Voorvork

Vaste voorvork

Motor

Bosch Performance Line CX

Ondersteuningsniveau

4 ondersteuningsniveaus

Trapondersteuning

tot 25km/h

Loopondersteuning

Loopondersteuning tot 6km/h

Accu

Bosch DualBattery 2 xPowerTube 625 (625Wh / 16.7Ah / 36V

Display

Bosch Intuvia

Aandrijving

Riem

Schakelsysteem

Rohloff Speedhub, 14 speed; Gates Carbon Drive CDX

Remsysteem

Magura MT5, 203/180 mm

Zadel

Selle Royal Lookin

Zadelpen

ongeveerd

Banden

Schwalbe Johnny Watts 27.5 x 2.60

Pedalen

Flyer Wellgo

Koplamp

Supernova M99 MINI PURE-25

Achterlicht

B&M LED Toplight 2C

Spatbord

SunnyWheel 70 mm

Standaard

Pletscher Comp 40 Flex

Bagagedrager

FLYER Racktime bagagedrager met klemveer

Diefstalbeveiliging

Abus Bordo

Lader

Bosch Fast Charger 6A

Downloads

Prijs en Specificatielijst Flyer Tandem (Duits)Download

Geometrie Tandem, Gents/Mixed

XS/MXS/MS/LS/L
Körpergrösse in cmStoker 150-160Pilot 170-180Stoker 160-170Pilot 180-190
ASitzrohrlänge350500450550
BOberrohrlänge575570615605
CSteuerrohrlänge150150
DKettenstrebenlänge480480
ELenkwinkel70°70°
FSitzrohrwinkel72°72°69°72°
GTretlagerabsenkung60606060
HTretlagerhöhe294294294294
IRadstand18441880
JÜberstandshöhe / Durchstiegshöhe482833529851
KStack422658451677
LReach438356429385
MGesamtlänge25522588

E-bikes en s-pedelecs kopen bij Eltener Fahrradprofi

Flyer E-bikes

E-bikes zijn populaire vervoersmiddelen. En dat is niet zonder reden, want met een elektrische fiets kunt u comfortabel fietsen en lichter trappen. Steeds meer mensen ruilen hun gewone fiets in voor een e-bike. Bij Eltener Fahrradprofi kunt u kiezen uit verschillende elektrische fietsen. In ons assortiment vindt u vooral e-bikes van het Zwitserse merk Flyer, Hoogwaardige kwaliteit e-bikes met optimale stabiliteit en duurzaamheid. Luxe en comfort om vele kilometers mee te maken zonder een grote inspanning te hoeven leveren.

Winora e-bikes

De elektrische fietsen van Winora zijn vooral in Duitsland erg populair. Samen met de merken Sinus en Haibike staat Winora bekend om  de betrouwbare e-bikes. Sinus e-bikes zijn zeer degelijk en stabiel. Winona en Haibike vertegenwoordigen de meer sportieve pedelecs. De zeer comfortabele e-bikes liggen prettig op de weg en bieden optimale ondersteuning door middel van een krachtige motor en duurzame accu. Met een elektrische fiets van Winora, Sinus of Haibike zit je dus altijd goed!

Eltener Fahrradprofi

Fietsen is plezier beleven en draagt tegelijkertijd bij aan uw gezondheid. Het doel van Eltener Fahrradprofi is om u dat fietsplezier volledig en veilig te laten ervaren. Daarom geven wij u passend advies vanuit onze kennis van techniek en trends. We kennen de voor- en nadelen van de diverse merken en type (elektrische) fietsen en bekijken, samen met u, welke fiets het beste bij uw wensen past. In onze winkel en werkplaats werken uitsluitend vakmensen met een passie voor tweewielers.

Persoonlijke service

Bij het kopen van een e-bike of sportfiets is persoonlijke service en goede voorlichting van belang. Onze medewerkers werken niet met targets en hebben dus alle tijd en aandacht voor u. Wij leggen daarbij de focus op de behoefte van de bezoeker. Onze klanten zochten onder meer op:

Open chat
Stel hier je vraag...