Flyer Gotour2 Gen2 5.00 2021

  • Geïntegreerde accu
  • 8 versnellingen
  • Moderne look

Vanaf 3199

inclusief btw
Wissen
Levertijd op aanvraag
Voor informatie over de voorraad en levertijd kunt u contact met ons opnemen.
Levertijd op aanvraag
Voor informatie over de voorraad en levertijd kunt u contact met ons opnemen.

Onze specialist staat voor u klaar!

Onze pluspunten:

  • Persoonlijk advies op maat
  • Thuisbezorgservice
    in overleg mogelijk
  • Scherpe prijzen
  • Gratis rijklaar maken
  • Kosteloze eerste inspectie

Vraag direct een gratis proefrit aan!

proefrit aanvragen

Wieldiameter

28"

Frame

Comfort

Framemaat

S, M, L, XL

Kleur

Anthracite Gloss, Mercury Red Gloss

Veersysteem

SR Suntour NEX-E25, 63 mm

Motor

Bosch Active Plus, 250W, 50Nm, 25km/h

Ondersteuningsniveau

4 ondersteuningsniveaus

Trapondersteuning

tot 25km/h

Loopondersteuning

Loopondersteuning tot 6km/h

Accu

Bosch PowerTube 500 (500 Wh / 13.4 Ah / 36 V)

Display

Bosch Intuvia

Aandrijving

Ketting

Schakelsysteem

Shimano Nexus Standard 8-Speed

Remsysteem

Shimano MT200 Schijfremmen

Stuurpen

Verstelbare stuurpen hoekinstelbaar

Zadel

VELO New Comfort

Zadelpen

Cushy vering 40 mm

Banden

Schwalbe Energizer Plus 28 x 2.00

Pedalen

FLYER VP

Koplamp

FLYER HL-1

Achterlicht

FLYER RL-1

Spatbord

SKS B65

Standaard

Atran Velo EDGE

Bagagedrager

FLYER Racktime bagagedrager met klemveer

Diefstalbeveiliging

Abus ringslot met gelijksluitend accuslot

Lader

Bosch Compact Charger 2A

Het geliefde model, de Gotour2, krijgt in 2021 een opvolger. De Gotour2 Gen2 heeft een geïntegreerde framebuis-accu. De voorlopger heeft een bagagedrager accu. De Bosch motor zorgt voor een goede ondersteuning en ruim voldoende reikwijdte. De Gotour2 Gen2 5.00 heeft 8 versnellingen en is uitgerust met schijfremmen.

Het is een uitstekende e-bike voor in de stad en in vlakke gebieden. In heuvelachtig gebied kent Flyer betere alternatieven als het gaat om de motor.

Downloads

Prijs en Specificatielijst Flyer Gotour2 (Duits)Download

Framegeometrie Gotour2 Gen2

SMLXL
Hoogte in cm155-165165-175175-185185-195
AFramehoogte450490530570
BBovenbuislengte585605625645
CBalhoofdlengte150160170180
DLengte liggende achtervork480480480480
EStuurhoek69°70°70°70°
FZitbuishoek73°73°73°73°
GTrapas drop65656565
HTrapashoogte305305305305
IWielbasis1134114311641184
JHoogte Hoofdbuis415415415415
KStack635649659668
LReach390406420440
MTotale lengte1874188319041924

E-bikes en s-pedelecs kopen bij Eltener Fahrradprofi

Flyer E-bikes

E-bikes zijn populaire vervoersmiddelen. En dat is niet zonder reden, want met een elektrische fiets kunt u comfortabel fietsen en lichter trappen. Steeds meer mensen ruilen hun gewone fiets in voor een e-bike. Bij Eltener Fahrradprofi kunt u kiezen uit verschillende elektrische fietsen. In ons assortiment vindt u vooral e-bikes van het Zwitserse merk Flyer, Hoogwaardige kwaliteit e-bikes met optimale stabiliteit en duurzaamheid. Luxe en comfort om vele kilometers mee te maken zonder een grote inspanning te hoeven leveren.

Winora e-bikes

De elektrische fietsen van Winora zijn vooral in Duitsland erg populair. Samen met de merken Sinus en Haibike staat Winora bekend om  de betrouwbare e-bikes. Sinus e-bikes zijn zeer degelijk en stabiel. Winona en Haibike vertegenwoordigen de meer sportieve pedelecs. De zeer comfortabele e-bikes liggen prettig op de weg en bieden optimale ondersteuning door middel van een krachtige motor en duurzame accu. Met een elektrische fiets van Winora, Sinus of Haibike zit je dus altijd goed!

Eltener Fahrradprofi

Fietsen is plezier beleven en draagt tegelijkertijd bij aan uw gezondheid. Het doel van Eltener Fahrradprofi is om u dat fietsplezier volledig en veilig te laten ervaren. Daarom geven wij u passend advies vanuit onze kennis van techniek en trends. We kennen de voor- en nadelen van de diverse merken en type (elektrische) fietsen en bekijken, samen met u, welke fiets het beste bij uw wensen past. In onze winkel en werkplaats werken uitsluitend vakmensen met een passie voor tweewielers.

Persoonlijke service

Bij het kopen van een e-bike of sportfiets is persoonlijke service en goede voorlichting van belang. Onze medewerkers werken niet met targets en hebben dus alle tijd en aandacht voor u. Wij leggen daarbij de focus op de behoefte van de bezoeker. Onze klanten zochten onder meer op:

Open chat
Stel hier je vraag...