Flyer Gotour6 7.10 2021

  • Derailleur
  • Shimano Deore (10-speed)
  • Bosch motor en accu

 

Vanaf 3899

inclusief btw
Wissen

Accu

Display

Levertijd op aanvraag
Voor informatie over de voorraad en levertijd kunt u contact met ons opnemen.
Levertijd op aanvraag
Voor informatie over de voorraad en levertijd kunt u contact met ons opnemen.

Onze specialist staat voor u klaar!

Onze pluspunten:

  • Persoonlijk advies op maat
  • Thuisbezorgservice
    in overleg mogelijk
  • Scherpe prijzen
  • Gratis rijklaar maken
  • Kosteloze eerste inspectie

Vraag direct een gratis proefrit aan!

proefrit aanvragen

Wieldiameter

28"

Frame

Comfort, Cruiser

Framemaat

S, M, L, XL

Kleur

Cast Silver Gloss, Jeans Blue Gloss, Black matt

Voorvork

Voorvork SR Suntour MobiE 25 25 Coil

Motor

Bosch Performance Line

Ondersteuningsniveau

4 ondersteuningsniveaus

Trapondersteuning

tot 25km/h

Loopondersteuning

Loopondersteuning tot 6km/h

Accu

Powertube PowerPack 500 (482Wh/13.4Ah/36V)

Display

Bosch Intuvia

Aandrijving

Ketting

Schakelsysteem

Shimano Deore 10-Speed 11-42T

Remsysteem

Shimano Deore hydraulische schijfremmen

Stuurpen

Verstelbare stuurpen hoekinstelbaar en Speedlifter Twist

Zadel

Selle Royal Essenza+

Zadelpen

Bracer Comp vering, 40mm

Banden

Schwalbe Big Ben 28×2.15

Pedalen

Flyer Wellgo

Koplamp

B&M LED IQ XS

Achterlicht

B&M LED Toplight 2C

Spatbord

SKS B65

Standaard

Pletscher Comp 40 Flex

Bagagedrager

FLYER Racktime bagagedrager met klemveer

Diefstalbeveiliging

Abus ringslot met gelijksluitend accuslot

Lader

Bosch Fast Charger 6A

Wi je wat meer vrijheid als het gaat om versnellingen, dan is de Gotour6 7.10 een goede optie. Deze fiets heeft namelijk 10 versnellingen van Shimano. De Bosch Performance Line middenmotor en de geïntegreerde accu zorgen voor een langdurige krachtige ondersteuning. Met deze e-bike zult u vele kilometers plezier beleven, ook in heuvelachtige landschappen.

Downloads

Prijs en Specificatielijst Flyer Gotour 6(Duits)Download

Framegeometrie Gotour6, Comfort

SMLXL
Hoogte in cm155-165165-175175-185185-195
AFramehoogte450490530570
BBovenbuislengte585605625645
CBalhoofdlengte150160170180
DLengte liggende achtervork480480480480
EStuurhoek69°70°70°70°
FZitbuishoek73°73°73°73°
GTrapas drop65656565
HTrapashoogte305305305305
IWielbasis1134114311641184
JHoogte Hoofdbuis415415415415
KStack635649659668
LReach390406420440
MTotale lengte1874188319041924

Framegeometrie Gotour6, Gents

MLXL
Hoogte in cm165-175175-185185-195
AFramehoogte490530570
BBovenbuislengte605625645
CBalhoofdlengte160170180
DLengte liggende achtervork480480480
EStuurhoek70°70°70°
FZitbuishoek73°73°73°
GTrapas drop656565
HTrapashoogte305305305
IWielbasis114311641184
JHoogte Hoofdbuis820820820
KStack649659668
LReach406420440
MTotale lengte188319041924

E-bikes en s-pedelecs kopen bij Eltener Fahrradprofi

Flyer E-bikes

E-bikes zijn populaire vervoersmiddelen. En dat is niet zonder reden, want met een elektrische fiets kunt u comfortabel fietsen en lichter trappen. Steeds meer mensen ruilen hun gewone fiets in voor een e-bike. Bij Eltener Fahrradprofi kunt u kiezen uit verschillende elektrische fietsen. In ons assortiment vindt u vooral e-bikes van het Zwitserse merk Flyer, Hoogwaardige kwaliteit e-bikes met optimale stabiliteit en duurzaamheid. Luxe en comfort om vele kilometers mee te maken zonder een grote inspanning te hoeven leveren.

Winora e-bikes

De elektrische fietsen van Winora zijn vooral in Duitsland erg populair. Samen met de merken Sinus en Haibike staat Winora bekend om  de betrouwbare e-bikes. Sinus e-bikes zijn zeer degelijk en stabiel. Winona en Haibike vertegenwoordigen de meer sportieve pedelecs. De zeer comfortabele e-bikes liggen prettig op de weg en bieden optimale ondersteuning door middel van een krachtige motor en duurzame accu. Met een elektrische fiets van Winora, Sinus of Haibike zit je dus altijd goed!

Eltener Fahrradprofi

Fietsen is plezier beleven en draagt tegelijkertijd bij aan uw gezondheid. Het doel van Eltener Fahrradprofi is om u dat fietsplezier volledig en veilig te laten ervaren. Daarom geven wij u passend advies vanuit onze kennis van techniek en trends. We kennen de voor- en nadelen van de diverse merken en type (elektrische) fietsen en bekijken, samen met u, welke fiets het beste bij uw wensen past. In onze winkel en werkplaats werken uitsluitend vakmensen met een passie voor tweewielers.

Persoonlijke service

Bij het kopen van een e-bike of sportfiets is persoonlijke service en goede voorlichting van belang. Onze medewerkers werken niet met targets en hebben dus alle tijd en aandacht voor u. Wij leggen daarbij de focus op de behoefte van de bezoeker. Onze klanten zochten onder meer op:

Open chat
Stel hier je vraag...