Flyer Gotour6 5.00 2021

  • Shimano Nexus standaard 8-speed
  • Schijfremmen (Shimano)
  • Modern design

Vanaf 3599

inclusief btw
  • Uitgerust met 8 versnellingen
  • Sportieve uitstraling
  • Niet verkrijgbaar in maat XL
  • Niet verkrijgbaar als herenmodel
sjoerd-oldenboom
Wissen

Accu

Voor informatie over de voorraad en levertijd kunt u contact met ons opnemen.
Voor informatie over de voorraad en levertijd kunt u contact met ons opnemen.

Onze specialist staat voor u klaar!

Onze pluspunten:

  • Persoonlijk advies op maat
  • Thuisbezorgservice
    in overleg mogelijk
  • Scherpe prijzen
  • Gratis rijklaar maken
  • Kosteloze eerste inspectie

Vraag direct een gratis proefrit aan!

proefrit aanvragen

Wieldiameter

28"

Frame

Comfort, Heren

Framemaat

S, M, L, XL

Kleur

Cast Silver Gloss, Jeans Blue Gloss, Black matt

Voorvork

Geveerde voorvork SR Suntour MobiE A32 Coil, 75 mm, 15 x 100 mm axle

Motor

Bosch Performance Line

Ondersteuningsniveau

4 ondersteuningsniveaus

Trapondersteuning

tot 25km/h

Loopondersteuning

Loopondersteuning tot 6km/h

Accu

Powertube PowerPack 500 (482Wh/13.4Ah/36V)

Display

Bosch Intuvia

Aandrijving

Ketting

Schakelsysteem

Shimano Nexus 8-Speed

Remsysteem

Shimano T401, 180/180 mm

Stuurpen

Verstelbare stuurpen hoekinstelbaar en Speedlifter Twist

Zadel

Selle Royal Essenza+

Zadelpen

Cushy vering 40 mm

Banden

Schwalbe Big Ben 28×2.15

Pedalen

Flyer Wellgo

Koplamp

B & M IQ-Myc

Achterlicht

B&M LED Toplight 2C

Spatbord

SKS B65

Standaard

Pletscher Comp 40 Flex

Bagagedrager

FLYER Racktime bagagedrager met klemveer

Diefstalbeveiliging

Abus ringslot met gelijksluitend accuslot

Lader

Bosch Standard Charger 4A

De Gotour6 is momenteel één van de best lopende series van Flyer. Deze moderne e-bike heeft een geïntegreerde accu en wordt aangedreven door de krachtige Bosch Performance Line motor. Dit instapmodel van de Gotour6 is uitgerust met 8 versnellingen (Shimano Nexus) en afgemonteerd met onderdelen van de bekende merken zoals Shimano en Suntour.

Downloads

Prijs en Specificatielijst Flyer Gotour 6 (Duits)Download

Geometrie Gotour6, Comfort

SMLXL
Körpergrösse in cm155-165165-175175-185185-195
ASitzrohrlänge450490530570
BOberrohrlänge585605625645
CSteuerrohrlänge150160170180
DKettenstrebenlänge480480480480
ELenkwinkel69°70°70°70°
FSitzrohrwinkel73°73°73°73°
GTretlagerabsenkung65656565
HTretlagerhöhe305305305305
IRadstand1134114311641184
JÜberstandshöhe / Durchstiegshöhe415415415415
KStack635649659668
LReach390406420440
MGesamtlänge1874188319041924

Geometrie Gotour6, Gents

MLXL
Körpergrösse in cm165-175175-185185-195
ASitzrohrlänge490530570
BOberrohrlänge605625645
CSteuerrohrlänge160170180
DKettenstrebenlänge480480480
ELenkwinkel70°70°70°
FSitzrohrwinkel73°73°73°
GTretlagerabsenkung656565
HTretlagerhöhe305305305
IRadstand114311641184
JÜberstandshöhe / Durchstiegshöhe820820820
KStack649659668
LReach406420440
MGesamtlänge188319041924

E-bikes en s-pedelecs kopen bij Eltener Fahrradprofi

Flyer E-bikes

E-bikes zijn populaire vervoersmiddelen. En dat is niet zonder reden, want met een elektrische fiets kunt u comfortabel fietsen en lichter trappen. Steeds meer mensen ruilen hun gewone fiets in voor een e-bike. Bij Eltener Fahrradprofi kunt u kiezen uit verschillende elektrische fietsen. In ons assortiment vindt u vooral e-bikes van het Zwitserse merk Flyer, Hoogwaardige kwaliteit e-bikes met optimale stabiliteit en duurzaamheid. Luxe en comfort om vele kilometers mee te maken zonder een grote inspanning te hoeven leveren.

Winora e-bikes

De elektrische fietsen van Winora zijn vooral in Duitsland erg populair. Samen met de merken Sinus en Haibike staat Winora bekend om  de betrouwbare e-bikes. Sinus e-bikes zijn zeer degelijk en stabiel. Winona en Haibike vertegenwoordigen de meer sportieve pedelecs. De zeer comfortabele e-bikes liggen prettig op de weg en bieden optimale ondersteuning door middel van een krachtige motor en duurzame accu. Met een elektrische fiets van Winora, Sinus of Haibike zit je dus altijd goed!

Eltener Fahrradprofi

Fietsen is plezier beleven en draagt tegelijkertijd bij aan uw gezondheid. Het doel van Eltener Fahrradprofi is om u dat fietsplezier volledig en veilig te laten ervaren. Daarom geven wij u passend advies vanuit onze kennis van techniek en trends. We kennen de voor- en nadelen van de diverse merken en type (elektrische) fietsen en bekijken, samen met u, welke fiets het beste bij uw wensen past. In onze winkel en werkplaats werken uitsluitend vakmensen met een passie voor tweewielers.

Persoonlijke service

Bij het kopen van een e-bike of sportfiets is persoonlijke service en goede voorlichting van belang. Onze medewerkers werken niet met targets en hebben dus alle tijd en aandacht voor u. Wij leggen daarbij de focus op de behoefte van de bezoeker. Onze klanten zochten onder meer op:

Open chat
Stel hier je vraag...