Flyer Goroc1 2.10 2021

Vanaf 3999

inclusief btw
Wissen

Levertijd op aanvraag
Voor informatie over de voorraad en levertijd kunt u contact met ons opnemen.
Levertijd op aanvraag
Voor informatie over de voorraad en levertijd kunt u contact met ons opnemen.

Onze specialist staat voor u klaar!

Onze pluspunten:

  • Persoonlijk advies op maat
  • Thuisbezorgservice
    in overleg mogelijk
  • Scherpe prijzen
  • Gratis rijklaar maken
  • Kosteloze eerste inspectie

Vraag direct een gratis proefrit aan!

proefrit aanvragen

Wieldiameter

27,5"+

Frame

Hardtail

Framemaat

S, M, L, XL

Kleur

Mercury Red /Black Gloss, Pigeon Blue /Black Matt

Veersysteem

SR Suntour XCM34 Coil, 120 mm, 15 x 110 mm Boost

Motor

Bosch Performance Line CX

Ondersteuningsniveau

4 ondersteuningsniveaus (incl. e-MTB Modus)

Trapondersteuning

tot 25km/h

Loopondersteuning

Loopondersteuning tot 6km/h

Accu

Bosch PowerTube 500Wh

Display

Bosch Intuvia

Aandrijving

Ketting

Schakelsysteem

Shimano Deore M6000, 10 Speed, 11-42T

Remsysteem

Shimano MT420, 203/180mm

Stuurpen

Ahead voorbouw

Zadel

Selle Royal Essenza+

Zadelpen

ongeveerd

Wielset

Rodi Ready 30

Banden

Maxxis Forekaster SilkShield 27.5 x 2.35

Pedalen

VP Nylon

Koplamp

Supernova MINI 2

Achterlicht

B&M LED Toplight 2C

Spatbord

Pletscher Alu R65

Standaard

Pletscher Comp 40 Flex

Bagagedrager

FLYER Racktime bagagedrager met klemveer

Diefstalbeveiliging

ABUS Plus accuslot

Lader

Bosch Compact Charger 2A

Downloads

Prijs en Specificatielijst Flyer Goroc1 (Engels)Download

 

Framegeometrie Goroc1

SMLXL
Hoogte in cm155-165165-175175-185185-195
AFramehoogte410440470510
BBovenbuislengte603626653681
CBalhoofdlengte120130140150
DLengte liggende achtervork455455455455
EStuurhoek67°67°67°67°
FZitbuishoek73.5°73.5°73.5°73.5°
GTrapas drop42424242
HTrapashoogte316.5316.5316.5316.5
IWielbasis116711.9112201249
JHoogte Hoofdbuis742747740735
KStack618627636645
LReach420440465490
MTotale lengte1904192819571986

 

E-bikes en s-pedelecs kopen bij Eltener Fahrradprofi

Flyer E-bikes

E-bikes zijn populaire vervoersmiddelen. En dat is niet zonder reden, want met een elektrische fiets kunt u comfortabel fietsen en lichter trappen. Steeds meer mensen ruilen hun gewone fiets in voor een e-bike. Bij Eltener Fahrradprofi kunt u kiezen uit verschillende elektrische fietsen. In ons assortiment vindt u vooral e-bikes van het Zwitserse merk Flyer, Hoogwaardige kwaliteit e-bikes met optimale stabiliteit en duurzaamheid. Luxe en comfort om vele kilometers mee te maken zonder een grote inspanning te hoeven leveren.

Winora e-bikes

De elektrische fietsen van Winora zijn vooral in Duitsland erg populair. Samen met de merken Sinus en Haibike staat Winora bekend om  de betrouwbare e-bikes. Sinus e-bikes zijn zeer degelijk en stabiel. Winona en Haibike vertegenwoordigen de meer sportieve pedelecs. De zeer comfortabele e-bikes liggen prettig op de weg en bieden optimale ondersteuning door middel van een krachtige motor en duurzame accu. Met een elektrische fiets van Winora, Sinus of Haibike zit je dus altijd goed!

Eltener Fahrradprofi

Fietsen is plezier beleven en draagt tegelijkertijd bij aan uw gezondheid. Het doel van Eltener Fahrradprofi is om u dat fietsplezier volledig en veilig te laten ervaren. Daarom geven wij u passend advies vanuit onze kennis van techniek en trends. We kennen de voor- en nadelen van de diverse merken en type (elektrische) fietsen en bekijken, samen met u, welke fiets het beste bij uw wensen past. In onze winkel en werkplaats werken uitsluitend vakmensen met een passie voor tweewielers.

Persoonlijke service

Bij het kopen van een e-bike of sportfiets is persoonlijke service en goede voorlichting van belang. Onze medewerkers werken niet met targets en hebben dus alle tijd en aandacht voor u. Wij leggen daarbij de focus op de behoefte van de bezoeker. Onze klanten zochten onder meer op:

Open chat
Stel hier je vraag...